Mobilizare impresionantă de forţe, la această oră, după un apel la 112, care anunţa că mai mulţi oameni par a fi intoxicaţi cu o substanţă necunoscută.
Scris de Sursa de Vest în 28 ianuarie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Alarmă, la Timişoara! Zeci de oameni evacuaţi, după o acţiune de deratizare