Accident rutier grav, în judeţul Timiş, în urmă cu puţin timp, după ce şoferul unui autoturism, un bărbat de 75 de ani, a călcat prea tare pedala de acceleraţie.
Scris de Sursa de Vest în 3 februarie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la O femeie de 53 de ani a murit pe loc, după ce maşina în care era, s-a răsturnat pe marginea drumului!