Caz revoltător în vestul ţării unde 14 poliţişti de frontieră, acuzaţi de luare de mită, au fost achitaţi în primă instanţă, deoarece procurorii nu şi-au făcut bine treaba.
Scris de Sursa de Vest în 15 ianuarie, 2020. Publicat în Eveniment. 1 comentariu la Greşeli uriaşe ale procurorilor DNA Timişoara! 14 poliţişti filmaţi că luau mită, au scăpat basma curată, din cauza erorilor din dosar