Tupeu maxim! USR-ista Aida Szilagyi dă vina pe jurnalişti, judecători şi adversarii politici, după ce a încălcat legea
La o săptămână după ce şi-a dat demisia din Consiliul Local, din cauza sentinţei date de Curtea de Apel, care atestă că a ridicat ilegal, un bloc de locuinţe, USR-ista Aida Szilagyi răbufneşte pe facebook.










