Laszlo Andras Lihor-Laza, fost șef de serviciu la DGASPC Timiș, aflat deja în arest pentru corupție, a fost trimis în judecată într-un nou dosar alături de alte 12 persoane, pentru fapte similare.
Scris de Sursa de Vest în 9 septembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Fraudă de milioane la DGASPC Timiș! Fost șef, acuzat din nou de mită și fals informatic