În perioada 5-13 septembrie 2024, Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș a organizat o nouă misiune economică multisectorială, după succesul celei din martie anul trecut, ce a avut ca obiectiv promovarea firmelor timișene pe piața niponă și atragerea de investiții nipone în județ.
Scris de Sursa de Vest în 24 septembrie, 2024. Publicat în Economic, Știri. Niciun comentariu la Un parteneriat strategic între Timiș și Japonia prinde contur sub coordonarea CCIAT! Se deschid noi căi de colaborare în afaceri