A sosit momentul! Toți iubitorii de animale sunt așteptați, astăzi, la târgul „Și mie îmi stă bine în lesă! Ia-mă acasă!”, parte a campaniei pentru promovarea adopțiilor câinilor din adăpostul public al Timișoarei.
Scris de Sursa de Vest în 28 septembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la „Și mie îmi stă bine în lesă! Ia-mă acasă!”, este sloganul târgului de adopție a câinilor din adăpostul public, organizat la Timișoara!