La mai bine de o lună de când Maternitatea Odobescu a fost închisă, pentru că reprezenta un adevărat pericol, iar gravidele și bebelușii au fost mutați la alte unități sanitare, problema este în continuare nerezolvată.
Scris de Petronela Axinte în 16 ianuarie, 2025. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Bătaie de joc, nepăsare sau rea-voință? Maternitatea Odobescu rămâne pe drumuri, deși președintele CJT anunța o soluție, încă din decembrie! La câteva zile, rezolvarea a fost anulată