Undă verde pentru o investiție de peste 20 de milioane de lei a Consiliului Județean Timiș. Este vorba despre reabilitarea Bibliotecii Județene, unde vor fi efectuate atât intervenții la nivelul structurii și a componentelor arhitecturale, cât și la șarpantă și la fațadă.
Scris de Sursa de Vest în 20 ianuarie, 2025. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Peste 4 milioane de euro pentru a readuce la viață o clădire emblematică din Timișoara! Începe reabilitarea Bibliotecii Județene