Continental, companie tehnologică, investește 240.000 de euro în plantarea unei bariere verzi formată din specii autohtone de cer și tei, care va delimita zona industrială a Timișoarei de oraș.
Scris de Sursa de Vest în 5 iunie, 2019. Publicat în Social. Niciun comentariu la Continental plantează o mică pădure lângă fabrica de anvelope din Timișoara! Investiţia se ridică la 240.000 de euro