Trei bărbaţi în vârstă de 20, 22 şi 28 de ani au ajuns în Penitenciarul Popa Şapcă din Timişoara, pentru trafic de droguri şi nerespectarea regimului armelor şi muniţiilor.
Scris de Sursa de Vest în 6 august, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Traficanţi de droguri ridicaţi de pe stradă şi de acasă, de poliţiştii lugojeni, şi aruncaţi după gratii!