Pesste 360 de șoferi amendați, în acest sfârșit de săptămână, în Timiș, iar 32 dintre ei au rămas și fără permisul de conducere.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 27 iulie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Sute de șoferi amendați pe șoselele din Timiș, în acest sfârșit de săptămână! 32 de conducători auto au rămas fără permis