Sătui de măsurile retristive, care îi aduc în pragul falimentului, reprezentanţii hotelurilor, restaurantelor şi sălilor de evenimente din Timişoara au ieșit în stradă.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 16 octombrie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la [FOTO] Patronii și angajații din HORECA, protestează la Timișoara! Cer să fie lăsați să muncească