De astăzi, timp de 14 zile, Timişoara este în scenariul roşu, din cauza ratei de infectare cu COVID-19, care a depăşit pragul de 3 la mie.
Scris de Sursa de Vest în 24 octombrie, 2020. Publicat în Eveniment. 1 comentariu la Petiţie on-line pentru redeschiderea sălilor de sport! Cum îşi argumentează proprietarii din domeniu, solicitarea?