Pacienții cu cancer, care nu locuiesc în Timişoara, dar vin periodic să facă radioterapie, la Centrul Oncohelp, nu mai trebuie să părăsească unitatea sanitară, imediat după tratament.
Scris de Sursa de Vest în 3 aprilie, 2024. Publicat în Eveniment, Sănătate, Știri. Niciun comentariu la Vești bune pentru bolnavii de cancer navetiști, care fac tratament la OncoHelp! După şedinţele de radioterapie, vor primi cazare gratuită