Tânărul de doar 18 ani, care a pus în gardă poliția, cu o alertă de bombă, la doar câteva ore după ce echipaje de polițiști și pirotehniști s-au mobilizat la hotelul Continental pentru a verifica existența unui alt dispozitiv explozibil, a fost prins.
Scris de Sursa de Vest în 10 septembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la A fost prins tânărul care a pus pe jar poliția! A fost dus la clinica de Psihiatrie, după ce a anunțat că în compania Continental este o bombă