Accident teribil, în această seară, când o biciclistă de 63 de ani și-a găsit sfârșitul, după ce a fost spulberată de o autoutilitară. Impactul extrem de violent s-a petrecut pe DJ 793, pe raza localității Sebiș din județul Arad, La fața locului a ajuns imediat, o ambulanță, însă, din păcate, medicii nu au mai putut […]
Scris de Sursa de Vest în 23 noiembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Femeie ucisă, de un șofer de 23 de ani! Tânărul a lovit-o în plin, cu autoutilitara pe care o conducea