Alți doi jucători de la câștigătoarea Diviziei Naționale de Seniori, CSM Constanța, și-au pus semnătura pe contractul cu echipa timișoreană de rugby. Este vorba despre o revenire și despre transferul unui jucător de perspectivă.
Scris de Sursa de Vest în 10 ianuarie, 2025. Publicat în Eveniment, Sport, Știri. Niciun comentariu la Echipa timișoreană de rugby își completează lotul, cu doi pilieri!