Anul în curs se anunță a fi unul extrem de greu din punct de vedere financiar, pentru administrațiile publice locale, care primesc mai puțini bani de la Ministerul Finanțelor.
Scris de Petronela Axinte în 21 februarie, 2025. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. 1 comentariu la Primăriile din Timiș, în colaps! Noua modalitate de împărțire a cotelor din impozit, diminuează bugetele locale cu până la 40% față de anul trecut