S-a dat alarma, în miez de noapte, în zona localităţilor de frontieră Oraviţa şi Moraviţa, unde a fost descoperit un grup de migranţi.
Scris de Sursa de Vest în 22 octombrie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Alertă la frontieră! A fost depistat un grup de migranţi care erau călăuziţi de trei bărbaţi