Un bărbat de 38 de ani s-a aruncat în gol, de la etajul 5 al clădirii în care lucra, după ce a trimis mai multe mesaje de adio. Teodor Naciu era un IT-ist foarte apreciat, iar de câţiva ani lucra la Nokia. CITEŞTE ŞI: VIDEO: Reacţia lui Marius Craina, după scandalul demiterii! În paralel, a […]
Scris de Sursa de Vest în 29 noiembrie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Bărbatul care s-a aruncat în gol, sub ochii soţiei, a lăsat în urmă doi copilaşi de 5, respectiv 10 ani