Şedinţă de urgenţă, astăzi, la Primăra Timişoara, după ce mai mulţi oameni au reclamat grave încălcări ale legii, în zona centrelor comerciale din oraş.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 4 decembrie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Ultimatum pentru centrele comerciale din Timişoara! Ce avertisment le transmite Primăria?