O femeie de 56 de ani, care a fost în vacanţă în Thailanda, este izolată în aceste momente, la Spitalul de Boli Infecţioase din Timişoara.
Scris de Sursa de Vest în 16 februarie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Este din nou alertă la Timişoara! O femeie, suspectă de coronavirus, internată de urgenţă! Medicii spun însă că este o alarmă falsă