Debarasează-te în mod legal și GRATUIT de deşeurile periculoase! Retim lansează o nouă campanie de colectare

În perioada 1 februarie – 15 martie se desfăşoară o nouă campanie organizată de RETIM și ADID Timiș, pentru colectarea deșeurilor periculoase în zona 0 a judeţului Timiş.


























