Investiție uriașă, în școlile din Timișoara! Peste 20 de milioane de lei, pentru bănci, scaune și dulapuri! Urmează și echipamente IT
Zeci de mii de elevi vor studia în săli de clasă dotate cu mobilier nou, dar și echipament IT sau specifice modului de studiu, încă din acest iarnă.












