VIDEO Protest la Timișoara pentru stoparea abuzurilor la locul de muncă, după ce două femei au murit din cauza problemelor la job!
Aproape 100 de persoane au protestat astăzi în centrul Timișoarei, pentru a trage un semnal de alarmă asupra presiunilor la care angajatorii își supun subalternii.













