În seara zilei de 7 noiembrie, președintele Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș, Florica Chiriță, a participat la cea de-a 31-a ediție a Galei Topul Național al Firmelor pentru anul 2023, desfășurată la Centrul Expoziţional Romexpo București.
Scris de Sursa de Vest în 8 noiembrie, 2024. Publicat în Știri. Niciun comentariu la Președintele CCIA Timiș, pe scena Topului Național al Firmelor!