Președintele Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș, Florica Chiriță, a participat la ediția anuală a Galei Investitorilor Italieni din România, organizată la Timișoara.
Scris de Sursa de Vest în 14 martie, 2025. Publicat în Economic, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Președintele CCIA Timiș, ambasador al investitorilor italieni în România!