La final de an, înainte de Sărbătoarea Nașterii Domnului, prefectul de Timiș, Eva Andreaș a transmis un mesaj timișenilor și nu numai.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 24 decembrie, 2017. Publicat în Social. Niciun comentariu la Mesajul prefectului de Timiș, Eva Andreaș, de sărbători!