Asociația “Izolați în România”, împreună cu medicii de la Spitalul Militar din Timișoara au efectuat o acțiune de voluntariat de amploare, pentru a le aduce o bucurie în suflet locuitorilor din mai multe sate izolate din Banat.
Scris de Mădălina ROȘU în 18 martie, 2018. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Speranță la viață! Cătunele izolate din vestul țării, asaltate de medicii militari