Orchestra Naţională de Tineret a Germaniei vine, în premieră, la Timişoara, pentru a susţine un concert pe scena Filarmonicii Banatul.
Scris de Mădălina ROȘU în 24 iulie, 2018. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Concert în premieră, la Timișoara! Orchestra Națională de Tineret a Germaniei urcă pe scena Filarmonicii Banatul