Timișorenii își vor începe săptămâna fără apă caldă, anunță Colterm. De luni, muncitorii fac reviziile tehnice a rețelei termice pentru pregătirea sezonului de iarnă.
Scris de Mădălina ROȘU în 19 august, 2018. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Timișorenii rămân fără apă caldă! Colterm începe revizia tehnică pentru sezonul de iarnă