Muzeul Național al Banatului sub înaltul patronaj al Consiliului Județean Timiș vă invită miercuri, 5 septembrie 2018, ora 18.30, la vernisajul expoziției Porțelan și sticlărie din România socialistă. Pe urmele Liei Eugenia Costin.
Scris de Sursa de Vest în 3 septembrie, 2018. Publicat în Social. Niciun comentariu la O altfel de expoziţie! Ce pregăteşte Muzeul Naţional al Banatului din Timişoara?