De astăzi, Compania Continental din Timişoara are propriul serviciu de pompieri care va putea deservi atât fabrica de anvelope, cât și împrejurimile și, la nevoie, întreg județul.
Scris de Sursa de Vest în 10 aprilie, 2019. Publicat în Social. Niciun comentariu la Premieră la Timişoara! Echipa de pompieri a companiei Continental are în componenţă o femeie care va lupta cu flăcările