Printre muncitorii care s-au întors ieri în țară, cu trenul special, de la Viena, se numără și cinci persoane din Timișoara, care și-au făcut testul pentru COVID-19, iar rezultatul este negativ.
Scris de Sursa de Vest în 14 mai, 2020. Publicat în Eveniment. 1 comentariu la Scandal, la Timișoara, după ce DSP Timiș nu a recunoscut testele de coronavirus făcute de muncitorii români în Austria