De la 1 iunie au fost reluate cursele regulate internaţionale, iar românii care au rămas blocaţi în afara ţării, din cauza pandemiei de coronavirus, au început să se întoarcă acasă.
Scris de Sursa de Vest în 3 iunie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Noi umilinţe, la adresa românilor care lucrează în Germania! Primele autocare cu muncitori au ajuns astăzi, la Timişoara