Gabriel Mercea, un timişorean care s-a întors din Austria, la finalul lunii mai, trăieşte un adevărat coşmar, după ce a încălcat obligaţia de a sta în izolare.
Scris de Sursa de Vest în 7 iunie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Video: Imagini scandaloase dintr-un centru de carantină din Timişoara! Un tânăr trăieşte în condiţii mizere, pentru care acum trebuie să şi plătească