Controale în restaurante, supermarket-uri, hypermarket-uri, piețe și fast-food-uri! Inspectorii DSVSA au suspendat activitatea unor operatori economici și au dat amenzi de aproape 370.000 de lei.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 20 august, 2021. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Condiții mizere în restaurantele din Timișoara! Măsurile drastice luate de inspectorii DSVSA Timiș