Tragedia de ieri dimineaţă, pe pe DN 6, unde două persoane au murit pe loc, după ce maşina în care erau s-a izbit de un tir, nu a fost provocat de şoferiţa de 22 de ani, aşa cum s-a crezut iniţial.
Scris de Petronela Axinte în 19 decembrie, 2022. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Răsturnare de situaţie, în cazul accidentului în care au murit două femei! Ce au descoperit poliţiştii care anchetează tragedia?