Un migrant și trei călăuze, printre care și bărbatul care a înjunghiat doi polițiști, au fost trimiși în judecată, fiind acuzați de ultraj, trafic de migranți și trecere frauduloasă a frontierei de stat.
Scris de Bianca Albei în 18 septembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Individul care a înjunghiat doi polițiști de frontieră din Timișoara, trimis în judecată! Alături de el, alte trei persoane