Clubul Fermierilor Români a reușit să aducă împreună oameni și idei, prin organizarea Forumului pentru Viitorul Agriculturii, în regiunea Banat, dedicat antreprenoriatului românesc din agricultură.
Scris de Sursa de Vest în 20 septembrie, 2024. Publicat în Educație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Clubul Fermierilor Români a organizat Forumul pentru Viitorul Agriculturii, regiunea Banat, dedicat antreprenoriatului în agricultură, la USVT