După jumătate de an de când fosta administrație CJT a semnat contractul de finanțare pentru 25 de autobuze hibrid, astăzi, noul președinte al Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, a semnat documentul pentru achiziție.
Scris de Sursa de Vest în 11 noiembrie, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Vin noile microbuze hibrid pentru elevii din Timiș! Alfred Simonis a semnat contractul moștenit de la vechea administrație