Durere fără margini! Elevul de 13 ani, adus la Spitalul Județean din Timișoara, după ce s-a prăbușit în gol de la etajul patru, a murit.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 25 aprilie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la A murit elevul olimpic, transferat în stare critică la Timișoara, după ce a căzut de la etajul patru!