Poliţiştii de frontieră timișeni au depistat pe șoseaua care duce spre graniță, un microbuz în care se aflau trei cetățeni străini, care nu vorbeau românește.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 17 iulie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Argentinian, călăuză pentru doi irakieni care încercau să iasă ilegal din țară!