Se asfaltează un nou drum județean. Este vorba despre DJ 592B, între Șipet și Folea, pe o lungime de 4,14 km, o legătură importantă cu drumul național Timișoara – Moravița.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 11 octombrie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Acces mai rapid către Timișoara! Drumul județean dintre Șipet și Folea va fi asfaltat