Călin Dobra merge marţi la Bucureşti pentru a vedea ce se întâmplă cu noua Sală Polivalentă!

Preşedintele Consiliului Judeţean Timiş, Călin Dobra va merge săptămâna viitoare la Bucureşti, la Compania Naţională de Investiţii pentru a discuta despre construcţia noii săli polivalente.


























