Surprize pentru doamne şi domnişoare, pe Aeroportul din Timișoara! Au fost întâmpinate cu… mărţişoare!

Angajații Aeroportului Timişoara au dorit să anunțe venirea primăverii prin oferirea de mărțișoare pasagerelor care s-au aflat în aerogară în cursul zilei de astăzi.


























