Viceprimarul Timișoarei, Ruben Lațcău, anunță măsuri drastice în școlile din oraș, iar primii vizați sunt directorii unităților de învățământ, care își vor pierde posturile.
Scris de Sursa de Vest în 11 aprilie, 2025. Publicat în Administrație, Educație, Eveniment, Știri, Uncategorized. 2 comentarii la Măsuri drastice în școlile din Timișoara! Viceprimarul Ruben Lațcău vrea sa dea afară jumătate dintre directori și sa mute elevii dintr-o clădire în alta