Aflat în vizită oficială în Timișoara, E.S. Noel Eugene Eusebio Servigon, Ambasador Extraordinar și Plenipotențiar al Republicii Filipine în România, a participat la o întâlnire cu conducerea Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș.
Scris de Sursa de Vest în 1 august, 2025. Publicat în Economic, Știri. Niciun comentariu la Vizita la CCIAT a Ambasadorului Republicii Filipine în România, un nou pas spre internaționalizarea afacerilor timișene!