Retim anunță, la 10 zile distanță, că încă este în curs de finalizare procesul de predare a activităților de operare la Depozitul de Deșeuri Nepericuloase Ghizela către Eco Serv Timiș S.R.L., compania înființată de Consiliul Județean Timiș pentru a prelua administrarea depozitului.
Scris de Sursa de Vest în 30 octombrie, 2025. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri, Uncategorized. Niciun comentariu la Retim acuză CJT că pune bețe în roate transferului Depozitului de la Ghizela către compania Eco Serv Timiș! Cum se răsfrânge asta asupra clienților și angajaților?